1968 senesinde Ethem BİLİKÖZEN tarafından BİLİK ÇANTA adı ile kurulan firmamız 1994 senesinde oğulları Süleyman BİLİKÖZEN ve Mustafa BİLİKÖZEN’ in katılımıyla şirketleşerek BİLİK DERİ MAM. SAN. TİC ve LTD. ŞTİ. unvanını almıştır.

Kurulduğu günden bu yana daima kaliteli ve güzel olanı müşterilerine sunmayı kendine ilke edinen firmamız değişen moda şartları gereği markalar ile sıkılaşan bir işbirliğine girmiş ve bu gün 36 ayrı markanın BAKIRKÖY, KADIKÖY, STARCITY AVM, BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM ve FORUM İSTANBUL AVM bölgelerinde satış noktası olmayı başarmıştır.

Kendi marka adı BİLİK DERİ ile de güncel, iş çantası, klasik modellerde kaliteli bir ürün grubu sunmaya devam eden firmamız yerli üretici firmalara ayrı bir özen göstermekte ve destek vermektedir.

Fihristlerimizde yer alan 20.000’nin üzerinde müşteri adresimiz ve bu müşteri profilimizin 3.nesile ulaşmış olması (anne-kız-torun) bizlerin sizlerle olan güveninin daha da pekişmesine sebebiyet vermektedir.

İnternet mağazamızın açılışı sebebi ile bizim için dostlarınıza vereceğiniz olumlu referanslarınız daha da önem kazanmış durumdadır.

47 seneyi aşan birlikteliğimizde yurt içinden ya da yurt dışından gelerek mağazalarımızdan alışveriş yapan bizleri bu günlere taşıyan siz değerli ve bilinçli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Her zaman olduğu gibi bundan sonrada parolalarımız:

“ZEVK’TE SEÇKİNLİK ÇİZGİSİ İSE BİLİK DERİ MAĞAZALARIDIR”

“DÜNYACA ÜNLÜ YERLİ VE YABANCI PEK ÇOK ÜNLÜ MARKANIN SEVGİ İÇİNDE BİRLEŞTİĞİ NOKTA OLAN BİLİK DERİ MAĞAZALARINDA SİZLERLE DE BULUŞMAK ÜZERE”

Tüm DÜNYA, TÜRKİYE ve sizler için artık internetteyiz sağlıklı ve mutlu günler ile güzel alışverişlerde görüşmek dileği ile...