Hakkımızda     1968 senesinde Ethem BİLİKÖZEN tarafından BİLİK ÇANTA adı ile kurulan firmamız 1994 senesinde oğulları Süleyman BİLİKÖZEN ve Mustafa BİLİKÖZEN'in katılımıyla şirketleşerek BİLİK DERİ MAM. SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. unvanın almıştır.

    Kurulduğu günden bu yana daime kaliteli ve güzel olanı müşterilerine sunmayı kendine ilke edinen firmamız değişen moda şartları gereği markalar ile sıkılaşan bir işbirliğine girmiş ve bugün 36 ayrı markanın BAKIRKÖY MERKEZ MAĞAZA, STARCITY AVM, BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM, FORUM İSTANBUL AVM, VİAPORT ASYA OUTLET AVM ve MALL OF İSTANBUL AVM' bölgelerinde satış noktası olmayı başarmıştır.

    Kendi marka adı BİLİK DERİ ile de güncel, iş çantası, klasik modellerde kaliteli bir ürün grubu sunmaya devam eden firmamız yerli Üretici firmalara ayrı bir özen göstermekte ve destek vermektedir.

    Fihristlerimizde yer alan 20.000'i aşkın müşteri adresimiz ve bu müşteri profilimizin 3. nesile ulaşmış olması (anne-kız-torun) bizlerin sizlerle olan güveninin daha da pekişmesine sebebiyet vermektedir. İnternet mağazamızın açılış sebebi ile bizim için dostlarınıza vereceğiniz olumlu referanslarınız daha da önem kazanmış durumdadır. 

    52 seneyi aşan birlikteliğimizde yurt içinden yada yurt dışından gelerek mağazalarımızdan alışveriş yapan bizleri bugünlere taşıyan siz değerli ve bilinçli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

    Her zaman olduğu gibi bundan sonra da parolalarımız:
  "KALİTE VE ZEVK'TE SEÇKİNLİK ÇİZGİSİ  BİLİK DERİ "
  "DÜNYACA ÜNLÜ YERLİ VE YABANCI PEK ÇOK ÜNLÜ MARKANIN SEVGİ İÇİNDE BİRLEŞTİĞİ NOKTA OLAN BİLİK DERİ MAĞAZALARINDA SİZLERLE DE BULUŞMAK ÜZERE"

  Tüm Dünya, Türkiye ve sizler için artık internetteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler ile güzel alışverişlerde görüşmek dileğiyle....Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.